A'dan Z'ye MHRS Randevu İşlemleri

A'dan Z'ye MHRS Randevu İşlemleri. MHRS Merkezi Hekim Randevu İşlemleri Sağlık Bakanlığı www.mhrs.gov.tr internet adresinden ve www.hastanerandevu.gov.tr adresinden MHRS Portal Hastane Randevu, MHRS Giriş, MHRS Aile Hekimi Randevu, MHRS e-Randevu, MHRS online randevu, Mhrs Yeni Üyelik,MHRS Kayıt, MHRS Randevu Sorgulama, Mhrs Randevu Kontrol yapabilirsiniz,

e-Nabız Mhrs Randevu, e-Devlet Mhrs Randevu, Mhrs Randevu Geçmişim, MHRS Tahlil Sonuçları, Mhrs Laboratuvar Sonuçları, Devlet Hastanesi Randevu, Doktor Randevu, ASM Randevu,MHRS şifremi, Parolamı Unuttum, MHRS şifre parola değiştirme gibi mhrs ile yapılacak tüm işlemleriniz hakkında ayrıntılı bilgi yazımızın devamında.

MHRS RANDEVU İÇİN TIKLAYINIZ

1-MHRS İnternet Randevu Nedir?

MHRS Merkezi Hekim Randevu Sistemi kısaltmasıdır. Telefon ile alo 182 den randevu alınabildiği gibi www.mhrs.gov.tr adresinden, e-devlet şifresiyle www.turkiye gov.tr adresinden ve e-nabız üzerinden ücretsiz internet randevusu alınabilir.

2-MHRS Yeni Üye Kaydı Nasıl Yapılır?

MHRS Üye ol, MHRS kayıt, MHRS İlk kayıt, MHRS kullanıcı açma, Mhrs kullanıcısı olmadan önce sisteme yeni üye kaydı yaptırıp parola almanız şart.Eğer daha önce parola aldıysanız sistem sizi uyaracaktır.Sisteme girişte eğerki parolanızı unutur iseniz girişteki parolamı unuttum (şifremi unuttum ) tıklayınız.

3-MHRS Portal Randevu Alma İşlemi?

İnternetten online olarak MHRS Randevusu almak için TC kimlik no'nuzu ve parolanızı yazarak sisteme giriş yapmanız gerekmektedir.e-devlet e-nabız MHRS portalı ve alo 182'den randevu almanız mümkün. En erken bir gün sonraya randevu alabilirsiniz. MHRS'den aynı gün randevu verilmemektedir.

4-MHRS Randevu Sorgulama?

MHRS'den aldığınız randevunun sisteme işlenip işlenmediğini görmek için randevu sorgulama, randevu kontrol ve randevu izleme yapabilirsiniz. Bunun için sisteme giriş yapın

5-MHRS Randevu İptal?

MHRS'den randevu aldığınız halde hastaneye gitmekten vaz geçtiğinizde veya şikayetiniz geçtiğinde aldığınız randevuyu iptal etmeyi unutmayınız.Eğer iptal etmez iseniz hem başka hastanın hakkını yer hemde üst üste aldığınız randevuya gitmediğiniz için sistem sizi dışarı atar.

6-MHRS Randevu Geçmişim?

MHRS'den geçmiş günlerde aldığınız veya iptal ettiğiniz randevuları da görebilir randevu geçmişinizi izleyebilirsiniz

7-MHRS Tahlil Sonuçları?

Hastanelerin kendi web uygulamalarında geçmiş yıllar tahlil sonuçlarınızı ulaşabilirsiniz