MHRS Ataşehir Fatih Sultan Mehmet Hastanesi Randevu Al


Mhrs Ataşehir Fatih Sultan Mehmet Hastanesi Randevu Al, Ataşehir Fatih Sultan Mehmet Hastanesinden nasıl randevu alırım? Ataşehir Fatih Sultan Mehmet Hastanesi online randevu, Alo 182 Ataşehir Fatih Sultan Mehmet hastanesi randevu al. Ataşehir Fatih Sultan Mehmet Hastanesi Mhrs Girişi. Online Randevu Sistemi için tıklayınız.


Ataşehir Fatih Sultan Mehmet Hastanesi adres, Telefon, İletişim, Mail adresi, web sayfası, Ataşehir Fatih Sultan Mehmet Hastane Mhrs Tahlil Sonuçları. Ataşehir Fatih Sultan Mehmet Hastane Mhrs Doktor Çalışma Listesi

Ataşahir Fatih Sultan Mehmet Hastanesi, MHRS İNTERNETTEN RANDEVU ALMAK İÇİN

Ataşehir Fatih Sultan Mehmet Hastanesi İletişim Adresi telefonu

Randevu Telefon: 182

Santral : 0 216 578 30 00
Santral : 0 216 578 31 00

Faks : 0 216 575 04 06

Adres : E5 Karayolu Üzeri İçerenköy - Ataşehir 34752 İSTANBUL

Ataşehir Fatih Sultan Mehmet Hastanesi MHRS Randevu Almak için "Online Randevu" butonuna tıklayıp MERKEZİ HASTANE RANDEVU SİSTEMİ (MHRS)'ne ulaşabilirsiniz. MHRS ile randevu almak için sisteme kayıt olmak şarttır. Daha önceden hastanede tedavi olmuş, randevu almış olsanız dahi MHRS'nde internet üzerinden randevu alabilmek için kayıt yapılması gereklidir.

İNTERNETTEN VE TELEFONLA RANDEVU ALAN HASTALAR İÇİN…

Randevu alan hastaların en az 30 dk önce hastaneye gelip ilk kayıt randevulu hasta bölümünde kimlik ibraz ederek kayıt yaptırmaları gerekmektedir.