MHRS Mobil Android Uygulaması İndir

MHRS Mobil Android Uygulaması İndir

Sağlık Bakanlığı Merkezi Hekim Randevu Sistemi MHRS Mobil Android Uyguluması ile
Mhrs Giriş,Mhrs Randevu,Mhrs Şifre,Mhrs Randevu İptal,Mhrs Randevu Sorgulama,Mhrs Randevu Gemişim, gibi işlemleri yapabilirsiniz.Konuyla ilgili Sağlık Bakanlığı Açıklaması
Açıklama
T.C. Sağlık Bakanlığı’nın sunduğu “Merkezi Hekim Randevu Sistemi” mobil uygulaması, Android telefonunuz ve tabletiniz için özel olarak tasarlanmış olup, hem uygulamanın kendisi hem de randevu almak ücretsizdir. Uygulamanın kısa adı “MHRS Mobil” dir.
MHRS Mobil ile tüm Türkiye’de Sağlık Bakanlığı'na bağlı Devlet Hastaneleri, Ağız ve Diş Sağlığı Hastaneleri ve Merkezleri (ADSH, ADSM) için vatandaşların, istedikleri hekimden ve belirledikleri uygun olan tarihe randevu almaları sağlanır.

Bundan böyle hastanelerde uzun sıralar beklemenize gerek yok. MHRS Mobil uygulaması yardımı ile kolay ve hızlıca muayene randevusu alabilir ve aldığınız randevuları buradan takip edebilirsiniz. Randevu gününü, saatini ve hekiminizin o gün hastanede görev yapıp yapmadığını öğrenebilir, gidemeyeceğiniz randevularınızı buradan iptal edebilirsiniz.

Merkezi Hekim Randevu Sistemi'ne ulaşmak için ayrıca internet üzerinden www.hastanerandevu.gov.tr adresini kullanabilir ya da ALO 182 MHRS Çağrı Merkezini arayarak kendinize ve yakınlarınıza randevu alabilirsiniz.

Soru ve sorunlarınız için mhrs@saglik.gov.tr adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

1. Adım: Google Play Store uygulamasında oturum açın
Android cihazınızın Google Play Store uygulaması ile geldiğindenGoogle Play emin olun.
Bilgisayarınızda kullandığınız hesapta oturum açın (play.google.com).
Not: Google Play Store uygulaması iPhone'da, iPad'de veya Kindle'da çalışmaz.

2. Adım: Bir uygulamayı cihazınıza indirin
Google Play Store uygulamasında oturum açtıktan sonra bir uygulama indirin. Uygulama indirdiğinizde cihazınız Google Hesabınıza bağlanır.

Birkaç dakika sonra bilgisayarınızı kullanarak uygulamaları cihazınıza indirebilirsiniz (play.google.com).

3. Adım: Uygulama verilerinizi temizleyin
Google Play Store uygulamasında Google Play oturum açtıktan ve bir uygulama indirdikten sonra hata iletisini görmeye devam ederseniz uygulama verilerinizi temizleyin.

Cihazınızın ana Ayarlar menüsünü açın.
Uygulamalar veya Uygulama yöneticisi'ni seçin. (Bu seçenek, cihazınıza bağlı olarak farklı olabilir.)
Google Play Store Google Play öğesini seçin.
Verileri temizle'ye dokunun.