Işık Üniversitesi 2012 - 2013 Ücreti

IŞIK: Tüm fakülteler için yıllık lisans eğitim ücreti 23 bin 474 lira. Ödemelerde 12 aya varan taksit imkanı sunuluyor.
Üniversite

1996 yılında eğitim-öğretim hayatına başlayan Işık Üniversitesi bugün 5 Fakültede 34 programı ile lisans, 2 Yüksekokulda 20 programı ile önlisans, Sosyal Bilimler ve Fen Bilimleri Enstitülerinde lisansüstü, Yabancı Diller Okulu ve Sürekli Eğitim Merkezi ile önlisans, lisans ve lisansüstü öğrencilere eğitim imkanı sağlamaktadır.

Feyziye Mektepleri Vakfı'nın 130 yıllık kültürüyle hayat bulan Işık Üniversitesi güçlü kadrosu ve proaktif yönetimi ile iş ve bilim dünyasına geleceğin "İYİ" insanlarını, vizyonerlerini, kanaat önderlerini kazandırmaktadır.

Günümüz ihtiyaçlarına cevap verebilen modern altyapısı, derslikleri, yurtları, kütüphaneleri, sosyal ve spor tesisleri, sanat galerisi ile doğanın içinde ancak şehir hayatına yakın bir lokasyonda yer alan 490.000 metrekare alan üzerine kurulu Şile Kampüsü ve şehir merkezinde Maslak Kampüsü ile hizmet vermektedir. Güzel Sanatlar Fakültesi, Yüksekokullar, Sürekli Eğitim Merkezi, Sosyal Bilimler Enstitüsü ve Fen Bilimleri Enstitüsü Maslak Kampüsümüzde, diğer fakültelerimiz ve birimlerimiz Şile Kampüsümüzdedir.