MHRS Doktor Çalışma Listesine Nasıl Ulaşılır?

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ile birlikte, hekimlerden randevu alma işleminiz daha kolay bir hal almıştır. İnternet üzerinden yapacak olduğunuz işlemler veya telefonla ALO 182 hattını arayarak doktor randevunuzu kolaylıkla alabilirsiniz. Bu işlemleriniz sırasında MHRS doktor çalışma listesi sayesinde, hangi doktordan ne zaman randevu alabileceğinizi ayarlayabilirsiniz. Yazımızın devamında MHRS doktor çalışma listesi hakkında daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

MHRS Doktor Çalışma Listesine Nasıl Ulaşılır?

MHRS doktor çalışma listesine ulaşabilmeniz için ilk olarak MHRS uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir. Yazımızın sonunda sizlere vermiş olduğumuz bağlantı adresine tıklayınız. TC kimlik ve parolanızı giriniz. ‘Giriş’ tuşuna basınız.

Sisteme girdikten sonra ise, doktor çalışma listesine ulaşacaksınızdır. Bu sistemde doktorlar en fazla 30 gün (1 ay) MHRS doktor çalışma listesini belirtmektedir. Bu kapsamda istediğiniz doktorun uygun olduğu tarihlerle, belirli olan tarihlerden randevunuzu rahatça seçebilirsiniz.

Bunun dışında hastaneye yeni gelen doktor için doktor çalışma listesinde bir sorun yaşıyorsanız, yani, hata mesajında ‘hekime ait daha önceden herhangi bir çalışma listesi görünmüyordur.’ yazısı geldiyse, hata yazısının üzerine tıklamanız gerekmektedir. Bu sayede hekiminizin daha önceki hastane ile ilgili çalışma listesine ulaşabilirsiniz. Bu durumu MHRS uygulamasına bildirmeniz ya da ilgili kurumlara şikayette bulunarak MHRS doktor çalışma listesinin düzeltilmesini talep edebilirsiniz.

Yazımızdaki bu bilgiler kapsamında MHRS doktor çalışma listesi yardımıyla dilediğiniz hekimden randevunuzu kolaylıkla alabilirsiniz.

MHRS Doktor Çalışma Listesine Ulaşmak İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

doktor çalışma listesi,mhrs,mhrs doktor çalışma listesi,mhrs doktor çalışma listesi, ile randevu alma,mhrs doktor çalışma listesi nedir,mhrs doktor çalışma listesine nasıl ulaşırım,mhrs portal