MHRS Giriş İçin Tıklayınız


MHRS Giriş İçin Tıklayınız
Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) uygulamasına iki yolla giriş yapabilirsiniz.

1-Sağlık Bakanlığı MHRS Vatandaş Girişi

Mhrs hastane randevu almak, Mhrs Ağız Diş Sağlığı Merkezi Randevusu Almak, Aile Hekimi Randevusu Almak,Mhrs randevu iptal etmek,Mhrs Kayıt Yapmam,Mhrs Sorgulama,Mhrs Randevu Sorguluma,Yeni Üye Kaydı gibi mhrs üzerinden yapılabilecek tüm işlemler için www.mhrs.gov.tr adresinden vatandaş girişi olarak işlem yapmaya devam edebilirsiniz.Mhrs Giriş İçin yan taraftaki RANDEVU AL Butonunu tıklayabilirsiniz. MHRS ile hastane randevu almak artık çok basit. MHRS hastane randevu sistemine nasıl giriş yapılır? Hangi hastane ve hangi doktoru seçeceğiniz size kalmış. MHRS hastane randevu alama işlemleri için haberimizden faydalanabilirsiniz. İşte MHRS ile hastane randevu işlemleri.

2-e-Devlet Şifresi ile e-Nabız MHRS Girişi

e-Nabız Mhrs Giriş ve Randevu Alma
e-Nabız üzerinden Merkezi Hekim Randevu sistemine ulaşıp randevu almanın iki yolu var.
1-TC Kimlik no ve e-nabız şifreniz ile giriş yapabilirsiniz
2-e-Devlet şifreniz ile giriş yapabilirsiniz
e-devlet şifresi ile www.turkiye.gov.tr adresinden giriş yapınız
T.C. Sağlık Bakanlığı e-Hizmetlerinden
e-Nabız Kişisel Sağlık Sistemiişlemini tıklayınız
"uygulamaya git" butonunu tıklayınız
Açılan e-nabız sayfasının üst panelinde yer alan RANDEVU PENCERESİNİ TIKLAYINIZ.
Karşınıza içinde bulunduğunuz ay çıkacaktır.Sağ tarafta yer alan
RANDEVU AL butonunu tıklayınız.

MHRS hastane randevu nasıl alınır? Online olarak hastane randevu alma işlemleri nasıl yapılır? MHRS sistemi ile artık hastalar kendi doktorlarını seçebilecekler ve hastaneleri de kendileri belirleyecek. Bu sistem sayesinde artık karışık durumlar yaşanmamış olacak. Örnek olarak, sıra beklemek gibi. MHRS hastane randevu sistemine giriş için haberimizin içeriğine bakmanız yeterli olacaktır. İşte MHRS hastane randevu alma ve sorgulama işlemleri.
MHRS HASTANE RANDEVU ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ
Hastane randevu işlemlerini hem telefondan hem de internet üzerinden gerçekleştirmek mümkün. Vatandaşlar Hekim randevu sistemi olan hastanelerin internet sitesinden online olarak randevu almak isterlerse, mhrs.gov.tr adresine Online Randevu al kısmına tıklayarak T.C kimlik no ile giriş yapabilir ve randevu alabilirler. Ayrıca Sağlık Bakanlığı'na bağlı olan ALO 182 çağrı merkezinden telefon numarasını arayıp hastane randevu işlemleri yapılabilmektedir.
RANDEVU'DAN VAZGEÇTİĞİNİZDE YAPMANIZ GEREKENLER
Telefon ile randevu iptal etmek için;
Sağlık Bakanlığına bağlı ALO182 çağrı merkezi aranır. Bu arama randevu zamanından en az 80 dakika önce yapılmalıdır. T.C. Kimlik Numarası çağrı merkezi temsilcisine verilir. Daha sonra randevu iptali için onaylanır ve işleminiz gerçekleştirilmiş olur.
İnternet üzerinden randevu iptal ermek için;
Hekim Randevu Merkezi Online Randevu ekranına T.C. Kimlik Numarası ve şifre ile giriş yapılmalıdır. Randevu Geçmişi kısmına tıklayarak alınmış olunan tüm randevu bilgilerine erişilir ve Randevu iptal işlemi bu kısımdan yapılır.
MHRS MOBİL UYGULAMASI
Mobil Cihaz Kullanarak; Andrоid, IOS, BlackBerry ve Windоws işletim sistemlerine sahip akıllı cihazlar (telefon, tablet) için 'MHRS Mobil' uygulaması vardır. 'MHRS Mobil' cihаzınızın kullаndığı uygulama marketinden (App Store, Play Store vs.) ücrеtsiz olarak indirebilirsiniz.
MHRS ile aldığının randevular için önemli not: Aldığınız randevular için Hastanede sigorta ve kayıt işlemleriniz yapılacağından yeterli bir süre önce, örnеğin 25-30 dakika kadar öncеden hastanede bulunmanız gerekir.
Mhrs Giriş,e-Nabız Mhrs Giriş,e-Devlet Mhrs Giriş,Türkiye gov tr mhrs giriş