MHRS Hastane Randevusu Almak İçin Üye olmak Gerekli

MHRS Hastane Randevusu Almak İçin Üye olmak Gerekli
MHRS randevu almak istiyorum, hastane randevu üyelik işlemleri burada!
MHRS üzerinden randevu almak istiyorsanız üyelik işlemlerini yapmanız gerekmektedir. Üyelikte sizden herhangi bir ücret istenmeyecektir. Bu işlemi nasıl yapacağınıza haberimizden ulaşabilirsiniz.

MHRS randevu almak istiyorum, hastane randevu üyelik işlemleri burada!
Son zamanlarda ilerleyen internet teknolojisi hayatımızı her anlamda kolaylaştırmaya devam ettirmektedir. Aklınıza gelebilecek olan her türlü alanda teknolojik gelişmenin faydalarından yararlanabilirsiniz. Ülkemizde çalışan insanların fazlalığı ve dolayısıyla bazı işlemlerimizi gerçekleştirmeye vakit ayırmamız oldukça güç hale gelir. Dolayısıyla bizler internet ortamında bulunarak işlemlerimizi çok daha kısa bir süre içerisinde gerçekleştirebiliriz. Teknolojik gelişmelerle donatılan ülkemizde ufak tefek işlemlerimize saatlerimizi ayırmak yerine dakikalarımızı ayırmayı tercih ederiz. Bu noktada da başvurmamız gereken sistem dijital ortamda mevcuttur. sağlık kurumları da son dönemlerde teknolojik gelişmeden yararlanmış işlemlerini bu doğrultuda yapmaya hazırlamıştır.

Lütfen yönlendirildiğiniz sitede kimlik bilgilerinizi paylaşmayınız.

MHRS GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ!

Yukarıda verilen linkler bilgilendirme amaçlıdır.

Sağlık kurumlarındaki fazla kalabalık da orada işi olan vatandaşların faaliyetini etkiler. Hem çalışanlar hem de hastalar Hastaneler de türlü türlü sorunla karşılaşabilir. En ufak bir hastalık durumunda bizler muayene olmamız gereken zamanlarda öncelikle hastaneden sıra almamız gerekir. Ancak sıra alabilmek içinde bizler hastaneye sabahın çok erken saatlerinde gitmemiz gerekir. Çok fazla insan her gün hastaneye gelir. Doktordan sıra alabilmek için ise hastanelerin açıldığı zamanla birebir gelebilmeleri gerekir. Yoksa muayene sırası bulamazlar. Vatandaşlar sıra almak için de kalabalık oluşturduğu hastanelerde çalışanlarında motivasyonunu dolayısıyla düşer. Bu da oldukça sıkıcı bir durumdur. Vatandaşları bu durumdan kurtarmak için hazırlanan bir sistem olan Merkezi Hekim Randevu Sistemi hizmetinize sunulmuştur. Bu hizmetten her vatandaş kolaylıkla yararlanabilir.

Merkezi Hekim Randevu Sisteminden sizlerde yararlanmak istiyorsanız öncelikle bu sisteme üye olmanız gerekir. Bu sisteme üye olmakta sisteme giriş yapmak üzerinden geçer. Üye olabilmeniz için ise yapmanız gereken bazı ufak çaplı küçük aşamalar vardır. Bu aşamaları atlattıktan sonra artık hastaneye gitmeden randevunuz alabilirsiniz. İnternet ile erişiminizi sağladıktan sonra arama motorunuza Merkezi Hekim Randevu Sisteminin baş harflerinden oluşan MHRS sözcüğünü ilgili yere yazınız.

Karşınıza çıkan ilk sayfaya girmeniz gerekir. Ardından ekranda açılmış olan sayfada sağ yanda bulunan ‘randevu al’ linkine tıklayınız. Bu linke tıklamanız ile beraber sizin karşınıza yeni bir sayfa açılır. Giriş yap ve Üye Ol seçeneklerinden üye ol tuşunu seçmeniz gerekir. Ardından bu MHRS sistemine üyeliğinizi sağlamak için sizlere kendi kişisel kimlik bilgilerinizi sisteme girmeniz istenir. Bu alanları kimlik bilgilerinizi yazarak doldurunuz. Üyelik işlemlerinizi tamamlayıp sisteme üye olabilmeniz için bu bilgileri sisteme vermeniz gerekir.

Sisteme verdiğiniz bu bilgilerle Merkezi Hekim Randevu Sistemine giriş yaparken kullanacak olduğunuz bir şifre belirlemeniz istenir. Hafızanızda nasıl yer edinecekse sizler bir şifre oluşturunuz. Hemen sonrasında ise artık bu sisteme üye olursunuz. T.C. kimlik numaranız sistem şifreniz adınız ve soyadınızı girerek bu sistemi kullanabilirsiniz. Sonrasında ise artık dilediğiniz doktordan, dilediğiniz poliklinikten müsait olduğunuz tarihe ve saate randevu alabilirsiniz. Böylece sizler hastanelerde saatlerce beklemez sıranızın gelmesini sıkılarak beklemekten kurtulmuş olursunuz.