Cep Telefonundan Mhrs Girişi Ve Hastane Randevu Alma

Cep Telefonundan Mhrs Girişi Ve Hastane Randevu Alma
Hastane randevu alma işlemlerini farklı cihazlardan yapabilirsiniz. MHRS hastane randevu alma işlemlerini nasıl yapacağınızı öğrenmek ve hastane randevu alma bilgisi için yazıyı okuyabilirsiniz.

Cep telefonunuz üzerinden hastane randevu alma işlemlerinizi gerçekleştirmek için ilk olarak resmi uygulamayı, uygulama marketinden indirmeniz gerekmektedir. iOS ve Android için hazırlanan hastane randevu alma uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra kurarak giriş yapabilirsiniz. Mobil ekranlar ile uyumlu olan MHRS sayesinde sorun yaşamadan işlemlerinizi cep telefonunuzdan yapabilirsiniz. Giriş ekranında, hastane randevu alma için ilk olarak üyelik bilgileriniz girmeniz gerekmektedir.

MHRS GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ!

Eğer üyeliğiniz yok ise ekranda yazan yeni üye butonuna tıklamanız gerekir. Butona tıkladıktan sonra üyelik bilgilerinizi gireceğiniz yeni bir form açılacaktır. Böylece form üzerinden üyeliğinizi oluşturabilirsiniz. Üyelik oluşturduktan sonra hastane randevu alma işlemleri için üyelik bilgileriniz ile sisteme giriş yapmanız yeterli olmaktadır.

Eğer hastane randevu alma için girişte sorun yaşıyor ve şifrenizi hatırlamıyorsanız, parolamı unuttum bölümüne tıklamanız yeterli olacaktır. Böylece şifrenizi sıfırlayarak sisteme başarışı bir şekilde giriş yapabilirsiniz.

Cep telefonundan giriş yaptıktan sonra randevu al bölümüne tıklamanız yeterli olacaktır. Böylece hastane randevu alma adımlarını birer birer doldurarak randevunuzu başarılı bir şekilde alabilirsiniz. Cep telefonu üzerinden alacağınız randevularda internet bağlantınızın olması gerekmektedir. Aksi halde uygulama açılmayacaktır.

Randevu alma sorunları

Randevu alma konusunda uyumluluk ya da bilgisayarınızdaki sorunlar için yardım talebinde bulunabilirsiniz. Yardım talebiniz için resmi olarak açılan mail hesabınıza mail atmanız ve sorunu yazmanız yeterli olacaktır. Atacağınız mailin ardından gerekli yönlendirmeler yapılacaktır. Mail atmak için mhrs@saglik.gov.tr mail adresini kullanabilirsiniz. Böylece kısa süre içerisinde yanıtlanacak olan mailiniz sonrasında cep telefonunuz üzerinden randevu alma işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Cep telefonunuz ya da diğer cihazlarınız üzerinden uygulama sağlık durumunuz hakkında detaylı bilgi de alabilirsiniz. Geçmiş dönem randevularınız gibi bilgilerin yer aldığı uygulama sayesinde sağlık konusundaki tüm ihtiyaçlarınızı giderebilir ve beklemenize gerek kalmadan sağlık kurumlarında tedavi olma imkanına sahip olabilirsiniz.