Sağlık Bakanlığı Mhrs Randevu Alma İşlemi

Mhrs vatandaş girişi ile MHRS Giriş Mhrs Randevu Al, Mhrs Randevu Sorgula, Mhrs Randevu İptali,Mhrs Kayıt işlemlerini yapabilirsiniz.MHRS Üye Ol,Merkezi Hekim Randevu Sistemi e-Devlet Giriş MHRS Online Randevu,Hastane Randevu

MHRS Online Randevu alma işlemini Mhrs Web uygulamasına cepten mobil mhrs,interrnet e randevu işlemlerini yapabilirsiniz.Mhrs Giriş İçin Aşağıdaki Linki

MHRS GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ

Merkezi Hekim Randevu Sistemi, Sağlıkta Dönüşüm Programı kapsamında vatandaşlarımızın sağlık hizmetine daha kolay erişiminin sağlanması ve hastanelerimizin daha etkin ve verimli şekilde hizmet sunabilmesi için geliştirilmiş bir projedir.

Bu amaçla 2009 yılında başlatılan çalışmalar tamamlanarak 2011 yılında hizmetin ülke geneline yaygınlaşması sağlanmıştır.2017 Yılına gelindiğinde MHRS sağlık sisteminin vazgeçilmezi olmuştur.

Merkezi Hekim Randevu Sistemi, vatandaşlarımızın ALO 182 hattını arayarak veya internet üzerinden, Sağlık Bakanlığına bağlı hastaneler ile Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerinden muayene randevusu almalarını sağlayan bir hizmettir.

1-MHRS İnternet Randevu Nedir?

MHRS Merkezi Hekim Randevu Sistemi kısaltmasıdır. Telefon ile alo 182 den randevu alınabildiği gibi www.mhrs.gov.tr adresinden, e-devlet şifresiyle www.turkiye gov.tr adresinden ve e-nabız üzerinden ücretsiz internet randevusu alınabilir.

2-MHRS Yeni Üye Kaydı Nasıl Yapılır?

MHRS Üye ol, MHRS kayıt, MHRS İlk kayıt, MHRS kullanıcı açma, Mhrs kullanıcısı olmadan önce sisteme yeni üye kaydı yaptırıp parola almanız şart.Eğer daha önce parola aldıysanız sistem sizi uyaracaktır.Sisteme girişte eğerki parolanızı unutur iseniz girişteki parolamı unuttum (şifremi unuttum ) tıklayınız.

3-MHRS Portal Randevu Alma İşlemi?

İnternetten online olarak MHRS Randevusu almak için TC kimlik no'nuzu ve parolanızı yazarak sisteme giriş yapmanız gerekmektedir.e-devlet e-nabız MHRS portalı ve alo 182'den randevu almanız mümkün. En erken bir gün sonraya randevu alabilirsiniz. MHRS'den aynı gün randevu verilmemektedir.

4-MHRS Randevu Sorgulama?

MHRS'den aldığınız randevunun sisteme işlenip işlenmediğini görmek için randevu sorgulama, randevu kontrol ve randevu izleme yapabilirsiniz. Bunun için sisteme giriş yapın

5-MHRS Randevu İptal?

MHRS'den randevu aldığınız halde hastaneye gitmekten vaz geçtiğinizde veya şikayetiniz geçtiğinde aldığınız randevuyu iptal etmeyi unutmayınız.Eğer iptal etmez iseniz hem başka hastanın hakkını yer hemde üst üste aldığınız randevuya gitmediğiniz için sistem sizi dışarı atar.

6-MHRS Randevu Geçmişim?

MHRS'den geçmiş günlerde aldığınız veya iptal ettiğiniz randevuları da görebilir randevu geçmişinizi izleyebilirsiniz

7-MHRS Tahlil Sonuçları?

Hastanelerin kendi web uygulamalarında geçmiş yıllar tahlil sonuçlarınızı ulaşabilirsiniz

MHRS,Mhrs randevu,MHRS Online Randevu,Mhrs Sorgulama,Mhrs Üye Ol,Mhrs Giriş,Mhrs PortalAlo 182